
Megrendelő vagy? Gyorsan és kockázatmentesen egy szakemberre lenne szükséged, aki elvégez például egy szakszerű Építkezés és felújítás megbízást Budapest városában? Itt van, mondjuk De.
Ő egy szakember, aki Budapest és környékén dolgozik és nagy gyakorlata van Építkezés és felújítás terén. De egyike azoknak, akik jelentkeztek a megbízásodra, ami úgy történt, hogy leírtad mi a teendő, a feladat kartonjában összefoglaltad a munka részleteit, megadtad a szükséges határidőket, helyszíneket, költségkeretet és egyéb szükséges információkat, majd mindezt közzétetted.
Ezután csak hátradőltél és vártad a jelentkezőket. Ekkora futott be De ajánlata! Qjob-os profilján 5 csillagos értékelést láthattál, korábbi megrendelői csak pozitív visszajelzéseket hagytak róla. Ezek alapján meggyőződhettél arról, hogy több ügyfele is elégedett volt az általa nyújtott Építkezés és felújítás szolgáltatással. Bizakodhatsz, nagy eséllyel Te is elégedett leszel!
Ezután, csak annyi a dolgod, hogy egyeztess a szakemberrel, véglegesítsd a kiválasztását, a munka elvégzése után ellenőrizd azt, rendezzétek az anyagiakat, és végül Te is hagyj egy visszajelzést a szakember profilján. Egyszerű, ugye? Így működik a Qjob.hu – a szakemberkereső.
Értékelés
Hasonló szakemberek
Üdvözlöm a leendő megrendelőimet!Ide most azt kellene írnom, hogy milyen régóta, mennyire tapasztaltan javítok, javítunk.De az önfényezés helyett inkább egyszerű dolgokat írok.Mi egy összeszokott baráti társaság vagyunk. Van köztünk műszerész, háztartási gép szerelő, villanyszerelő és víz-fűtés szerelő, sőt a tágabb baráti körben festő, gipszkarton építő is van.Egyikünk sem alkoholista, hisz hét közben mindig autóban vagyunk (még a festő sem!).Mindannyian igényesek vagyunk a munkánkra és tiszteljük a mások munkáját, vagyis nem dolgozunk szemét hegy közepén és munkánk során nem tesszük a másik munkájának gyümölcsét tönkre. Mindamellett igyekszünk szolid, de korrekt árakon dolgozni, hisz nem egy munkából kell meg gazdagodni, hanem a folyamatos munkából kell megélni, elégedett megbízókkal, akik utána tovább ajánlanak minket.A csapatból én foglalkozom a legtöbbet számítógéppel, tehát ezért vagyunk itt az én nevem alatt.Az egyik -már elkészült- weboldalunk: https://olcsomosogepszerviz.hu/Köszönöm, köszönjük, hogy időt szakított a bemutatkozás végigolvasásra!
Építőipari , lelkiismeretes munkálatok ......- kűlső - belső szigetelés- festés, búrkolás....- elektromos fűtés rendszer kiépítése - főldelés mérés, ( hiány esetén kiépítése )Egyébb építőipari szépítési, építési , lelkiismeretes munkák elvégzése 06706151179Káros szenvedélyektől mentes , megbízható személy vagyok